2018 Ajandası

 

NEYİN HAYALİNİ KURUYORSUN?

BU DEFTER HAYALLERİNİN PEŞİNDEN GİTMEN İÇİN BİR YARDIMCI. FİKİRLERİNİ KAĞIDA DÖKÜP ÜZERİNDE ÇALIŞMAYA BAŞLAMANI KOLAYLAŞTIRACAK BİR HATIRLATICI.

DÜZENLİ OLARAK ÜSTÜNDE ÇALIŞABİLİRSEN VE KENDİNE İNANIP ODAKLANIRSAN HER ŞEYİ BAŞARABİLİRSİN.
MÜKEMMEL ZAMAN İÇİN BEKLEME. BUGÜN BAŞLA.

Kullanışlı ölçüsü ve işlevsel tasarımıyla bütün bir yıl yanınızda taşımaya uygun Sinek Sekiz 2018 ajandası, her ayı ve haftayı bütün olarak görebileceğiniz, günlük ve haftalık planlamalar yapabileceğiniz sayfalardan oluşuyor. Yıla güzel başlamak için ilk ve son sayfalarında tam renkli bir doğa fotoğrafı bulunuyor.Önceki ajandalarımızda da çok beğenilen, tüm bir yılın doğa olaylarını gösteren doğa takvimi, gökyüzüne daha çok bakmanızı hatırlatacak ay takvimi ve tüm bir yılın muhasebesini yapmayı sağlayan liste sayfalarını da bu sene unutmadık. 

Dokunma hissini arttıran 2 katlı, ayraç olarak da kullabileceğiniz kapak kartonuyla kapladığımız ajandamızı aynı zamanda çevresel sorumluluğu gözeterek ürettik, %100 üretim atıklarının geri dönüştürülmesiyle elde edilmiş ve üretiminde doğaya verilen zararın en az olduğu, 5 ayrı ekolojik sertifikası olan, doğa dostu kâğıtlar kullanarak ürettik. Sizin adınıza çevresel sorumluluğu gözettik.

Ebat: 11x15 cm  /  128 sayfa  /  Kopmadan 360 derece açılmayı sağlayan iplik dikiş  /  Karton kulaklı kapak

26 TL

toplam 4000 adet ürettiğimiz ajandaları satın almak için:

sineksekizsiparis@gmail.com adresine AD/SOYAD/ADRES TELEFON bilgilerinizi gönderip aşağıdaki hesaba kargo bedeli dahil 26 TL havale etmeniz yeterlidir.
TR110006400000110391378127 (T. İş Bankası) hesap numarasına, "İrem Çağıl Tütüncü" adına

IDEFİX'den almak için buraya tıklayın

D&R dan almak için buraya tıklayın

BABİL den almak için buraya tıklayın